SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 7931636
nr 793 1636
Bägare
på kulfötter, Silver (833), Sent 1800-tal, förgylld insida, höjd: 9, 92g
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 november 2012
kl 19:10:03
25/11 21:02:32